Tuzla İkinci El Eşya Alanlar Burada

İlimizin Anadoluya açılan en uç ilçesi Tuzlada ikinci el ev yada ofis eşyaları faliyeti gösteren iş yerimizi gün içinde 8:30 – 22:00 saatleri arasında arayayıp mobilya olsun beyaz eşya yada diğer eşyaları satabilir veya fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz. Arayın güvenilir kurumsal hizmet ayağınıza gelsin.

tuzla ikinci el eşya

Tuzla ikinci el eşya Alan Yerler

Tuzlanın mahalleleri “Aydınlı, Aydıntepe, Cami, Evliya Çelebi, İçmeler, İstasyon, Mimar Sinan, Postane, Şifa, Anadolu, Fatih, Fırat, Mescit, Orta” sıklıkla eşya alım satım servislerimizin uğradığı yerler içinde yer almakta. En kısa sürede müşterilerimize ulaşıp ürün satma taleplerini yerlerinde gerçekleştiriyoruz.

tuzla ikinci el eşya alan yerler

Tuzla Spotçusu

Spot eşya alım satımı için kurulan ve sonrasında 2.el ve antika eşyalarıda alım kategorisine ekleyen şirketimiz bu yakadaki ilçelerin tamamında olduğu gibi Tuzla’dada al sat faliyetleri yürütülmekte. Spot mobilya, spot beyaz eşya ana iki ürün sınıfında yer alan eşyaları satarken veya alırken bize talep iletebilirsiniz.

tuzla spot eşya

Tuzla ikinci el beyaz eşya alıcısı

Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın ve diğer beyaz eşyaları satın alıyoruz, vestel, arçelik, beko, siemens, bosch, samsung ve diğer beyaz eşya markaları satarken hiç zorluk çekmeyeceksiniz, model ve marka ayırmaksızın alıyoruz.

tuzla ikinci el beyaz eşya

Tuzlada 2. El Mobilya Alan Yerler

Köşe koltuk, klasik koltuk takımları, avangart mobilya çeşitleri, çekyat, berjer, gardrop, masa sandalye takımları en çok alınan eşyalar, en çok tutulan markalar İstikbal, Kelebek Mobilya, Bellona, Doğtaş, Mondi. Bunlar dışındaki mobilyalar ve markalar satın alınmakta.